Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto) – Lajmi.net
Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:37, 12 August 2017
NEW YORK, NY - SEPTEMBER 07:  Kanye West and Kim Kardashian attend the Kanye West Yeezy Season 4 fashion show on September 7, 2016 in New York City.  (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images for Yeezy Season 4)
Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë 'pushton' mediet rozë.

Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë, shkruan lajmi.net.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kanye West, Kim Kardashian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels