Khloe Kardashian zbulon si e pagëzoi vajzën – Lajmi.net
Khloe Kardashian zbulon si e pagëzoi vajzën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:24, 17 April 2018
Një nga femrat më të komentuara në familjen Kardashian është edhe Khloe Kardashian.

Bukuroshja këto ditë ka sjellë në jetë vajzën, lindje kjo që bëri bujë në shtypin rozë në gjithë botën, shkruan lajmi.net.

Kjo ngase, Khloe ishte tradhëtuar nga partneri i saj, Tristan Thompson, vetëm një ditë para se Khlo të lindte.

Në rrjete sociale, ajo ka bërë publik emrin e vajzës, të cilën e ka pagëzuar True Thompson, duke i bërë asaj dedikim prekës.

Krahas gjithë atyre thashethemeve që kanë qarkulluar për ndarjen e çiftit, duket se Khloe e ka falur Tristanin dhe në rrjete sociale ka thënë që janë “prindër krenarë”. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Khloe Kardashian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy