Khimik – Sigal Prishtina, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
Khimik – Sigal Prishtina, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 18:45, 27 October 2017
Sigal Prishtina ka shkuar në epërsi prej 11 pikëve (30-41) në pushimin e pjesës së parë ndaj ukrainasve të Khimik.

Ndeshja mes Khimik dhe Sigal Prishtinës është e vlefshme për xhiron e tretë të grupit B të ‘Fiba Europe Cup.

Edhe pse ndeshje po zhvillohet në ‘Pallatin e Rinisë’, kryeqytetasit po e zhvillojnë ndeshjen në cilësinë e mysafirit.

Kujtojmë se çerekun e parë Prishtina e ka fituar me rezultat 26:14./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KB Prishtina

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2