Khabib e bën atë që pak kush e ka pritur, shikojeni postimin në Instagram – Lajmi.net
Khabib e bën atë që pak kush e ka pritur, shikojeni postimin në Instagram
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:52, 10 October 2018
Khabib Nurmagomedov është duke e shijuar festën pas triumfit ndaj Conor McGregorit.

Luftëtari i arteve marciale është bërë aktiv si kurrë më parë në rrjetet sociale, pasi është duke bërë postime të shpeshta.

Khabib ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram e që rrallë mund ta shikojmë ashtu, përcjell “lajmi.net”.

Rusi ka postuar një foto në llogarinë e tij, ku shihet i veshur në komplete.

Khabib ka pyetur fansat e tij se “Çfarë po mungon”, e që më gjasë ka pyetur për kravatën. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Чего не хватает ?)

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO