Këtu mund të mësoni një gjuhë tjetër dhe mësueset kanë një veshje mjaft provokative (Foto/Video) – Lajmi.net
Këtu mund të mësoni një gjuhë tjetër dhe mësueset kanë një veshje mjaft provokative (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 14:53, 20 April 2017
Studentët që dëshirojnë të mësojnë një gjuhë tjetër tashmë e kanë të lehtë

Ideja e CamSoda, një platformë argëtimi për të rritur synon t’i japë të rinjëve mundësi për të mësuar një tjetër gjuhë dhe një zhvillim më të madh për ta në këtë drejtim, shkruan Dalily Star, transmeton lajmi.net.

Këto mësuese me pamjet e tyre provokuese inkurajojnë nzënësit e tyre të mësojnë një tjetër gjuhë.

“Ne po lejojmë që nxënësit tanë të kenë edhe fantazinë e tyre më të madhe dhe njëkoësisht të mësojnë edhe një gjuhë tjetër të re”, u shpreh njëra nga organizatoret.

Për më shumë ju mund të klikoni në këtë link: www.camsoda.com/lessons. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO