Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin Fury – Seferi – Lajmi.net
Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin Fury – Seferi
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 22:41, 9 June 2018
Dueli i shumëpritur në bosk në mes të Tyson Furyt e shqiptarit Sefer Seferi, pritet të fillojë pas orës 23:00.

Ndërkaq, rreth orës 22:30 do të fillojnë parameçet që do t’i prijnë duelit kryesor.

Meçin (dhe parameçet) mund t’i shikoni në linkun më poshtë:

Kliko KËTU

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO