Këtu mund ta ndiqeni ‘LIVE’ meçin Haye – Bellew (VIDEO) – Lajmi.net
Këtu mund ta ndiqeni ‘LIVE’ meçin Haye – Bellew (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 23:30, 4 March 2017
Meçi i shumëpritur mes David Haye dhe Tony Bellew pritet të fillojë nga ora 23:40.

Këtë meç mund ta ndiqeni ‘LIVE’ duke klikuar KËTU.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Boks, David Haye, Tony Bellew

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan