Këto ushtrime bëjnë mrekulli – Lajmi.net
Këto ushtrime bëjnë mrekulli
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:25, 15 April 2018
Ju është deformuar trupi dhe keni dëshirë ta ktheni në formën e duhur?

Atëherë mjaftojnë tre ushtrime bazë, t’i bëni çdo ditë, në mënyrë që qëllimi juaj të rezultojë i suksesshëm, shkruan lajmi.net

Përkuljet, ulje-ngritjet si dhe lëvizja e këmbëve janë të domosdoshme që ta rregulloni trupin tuaj.

Shikoni në foton më poshtë dhe mësoni mënyrat e duhura. /Lajmi.net/

Aquí unos truquitos para q la intenten Aunq ya de raza nacieron en desventaja

Fjalët kyçe: 3, Mrekulli, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble