Këto ushqime ju vënë menjëherë në gjumë – Lajmi.net
Këto ushqime ju vënë menjëherë në gjumë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 20:58, 12 August 2017
A e dini se cilat janë ushqimet që të vënë menjëherë në gjumë?

 

Spinaqi është një nga ato ushqimet të cilat bëjnë relaksimin e muskujve dhe ndihmojnë në gjumin e qetë, përcjell lajmi.net

Prodhimet e qumështit, farat e susami, orizi, tërshëra, frutat e thata, qershitë, bananet janë gjithashtu ushqime të cilat ju ndihmojnë të keni një gjumë të rehatshëm dhe pa shqetësime. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjumë, Ushqime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan