Këto shenja tregojnë nëse ju jeni të varur nga masturbimi – Lajmi.net
Këto shenja tregojnë nëse ju jeni të varur nga masturbimi
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:34, 21 April 2017
Ekspertët e seksit kanë publikuar nëj artikull mbi masturbimin, dhe shenjat që tregojnë se ju jeni të varur pas kësaj gjëje.

Masturboni deri në dhimbje fizike

Po, mund të ndjeni dhimbje të vogla në ijë nëse po e bëni më shumë se që duhet.

Ju vjen ta bëni prapë – edhe pse sapo e bëtë

Mund të ndjeheni mirë që po arrini ta bëni në mënyrë të suksesshme disa herë, por nuk është e shëndetshme për ju.

Nganjëherë e bëni vetëm sepse e keni zakon

Po, vetëm pse e keni zakon. Jo për shkak se ndjeheni të eksituar ose diçka. Por vetëm se jeni mësuar duke e bërë vazhdimisht.

Ose masturboni dhe bini për të fjetur, ose qëndroni zgjuar deri vonë për të masturbuar përsëri
Kjo është një tjetër shenjë se jeni bërë të varur nga masturbimi!

Nuk të duhet as porno për ta bërë atë!
Po, nëse jeni bërë të varur imagjinata është e mjaftueshme për ju.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO