Këto pyetje përmbajnë truqe nga të cilat pak persona përgjigjen saktë (Video) – Lajmi.net
Këto pyetje përmbajnë truqe nga të cilat pak persona përgjigjen saktë (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 10:01, 30 August 2017
Keni sfiduar ndonjë mik tuajin me pyetje të cilat përmbajnë në vete truqe të shumta?

Ju keni shtatë sekonda për të lexuar pyetjen dhe pesë sekonda për t’u përgjigjur, transmeton lajmi.net

Nëse ju nevojitet më shumë kohë, pauzoni videon.

Jeni të gatshëm për t’u përgjigjur saktë? Sfidojeni veten. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kuiz, Truqe

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels