Këto pozita në seks mund të jenë të rrezikshme, pasojat mund të jenë të tmerrshme – Lajmi.net
Këto pozita në seks mund të jenë të rrezikshme, pasojat mund të jenë të tmerrshme
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:23, 18 April 2017
Mos i provoni këto pozicione të rrezikshme në shtëpi, sepse pasojat janë të tmerrshme

Dëmitimet gjatë seksit janë më të zakonshme se sa mendoni ju dhe djemtë në këtë rast janë më të rrezikuar, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Duke filluar nga pozicione të ndryshme ne duhet pasur kujdes kur bëjmë seks, sepse pasojat mund të jenë të tmerrshme.

Dhe këto tri pozitat seksuale në seks jën më të rrezikshmet për burrat:

  1. Femra në pozicion lartë
  2. Seksi anal
  3. Masturbimi i fuqishëm. /Lajmi.net/
Fjalët kyçe: pozitat seksuale

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master