Këto pesë ndeshje të “çmendura” na presin këtë fundjavë – Lajmi.net
Këto pesë ndeshje të “çmendura” na presin këtë fundjavë
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliLiga e KampionëvePremier LeagueSerie ASport 23:30, 21 April 2017
Një fundjavë e pasur me futboll për gjithë adhuruesit e këtij sporti.

Kjo fundjavë, sjellë disa ndeshje shumë interesante në ligat kryesore të futbollit.

Sigurisht që kryendeshja është ajo mes Real Madridit dhe Barcelonës, që luhet ditën e diel nga ora 20:45.

Ndeshje interesante do të jenë edhe gjysmëfinalet e FA Cup, mes Chelsea – Tottenham, dhe Arsenalit me Cityn.

Pesë ndeshjet kryesore të kësaj fundjave:

Chelsea Totteham

Arsenal – Manchester City

Real Madrid – Barcelona

Lyon Monaco

PSV – Ajax

/Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Real Madrid, SC Barcelona

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown