Këto mjete ju lehtësojnë punën 100% në kuzhinë (Video) – Lajmi.net
Këto mjete ju lehtësojnë punën 100% në kuzhinë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 15:12, 14 June 2017
Disa mjete janë krijuar për të ju lehtësuar punën çdokujt në kuzhinë, shkruan lajmi.net

Ato janë mjete tërësisht të thjeshta, mirëpo që përdorimi i tyre është shumë i vlefshëm në çdo kohë, që nga lloji i veçantë i thikës për prerje e deri tek enët që hapen për gjellëra.

Shikoni videon më poshtë. A keni dhe ju të tilla në shtëpi? /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals