Këto janë ueb faqet më të klikuara në botë (FOTO) – Lajmi.net
Këto janë ueb faqet më të klikuara në botë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 21:18, 16 March 2017
Google është ueb faqja e parë në botë, sipas renditjes së Alexa, që del se klikohet nga 28 miliardë vizitorë brenda muajit.

Kjo do të thotë se ajo prinë nga 1.1 miliard ueb faqe në botë.

Në vendin e dytë renditet You Tube, që mbledh 20.5 miliardë klikime në muaj.

Vodien një kompani nga Singapori për mbledhjen e ofruesve të shërbimeve, ka bërë listën e top 100 ueb faqeve.
web

Ndërsa këtu e keni hartën e vendeve të ndryshme nga bota dhe uwb faqja që më së shumti klikohet në to:
web-harta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush