Këto janë tri komunat që shkojnë në rinumërim të pjesshëm – Lajmi.net
Këto janë tri komunat që shkojnë në rinumërim të pjesshëm
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 10:28, 23 November 2017
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka vendosur se cilat Komuna do t’i nënshtrohen edhe njëherë rinumërimit.

PZAP ka marrë vendim sot që Komuna e Prishtinës dhe Prizrenit të shkojnë në rinumërime. E gjithë kjo pas ankesave që LDK i ka bërë në PZAP për Prishtinënë derisa PDK në Prizren.

Ndërkaq Komuna e Rahovecit, Istogut dhe Dragashit, do të shkojnë në rinumërim të pjesshëm. Në Rahovec PDK ka bërë ankesë kundër AAK-së, si dhe LDK ankesë në Dragash ndaj PDK-së.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble