Këto janë të pasmet më të bukura në botën e internetit – Lajmi.net
Këto janë të pasmet më të bukura në botën e internetit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 19:37, 21 April 2018
Beteja për të pasmet më të bukura është jashtëzakonisht e madhe dhe konkurenca është shumë e fortë.

Jennifer Selter ka 12 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i mban fort pas vetes duke treguar trupin e saj fantastik.

Ajo që në SHBA quhet “Mbretëresha e fitness-it” poston shpesh foto nga seancat e saj stërvitore dhe jo vetëm, duke fituar edhe nofkën tjetër: të pasmet më të bukura në internet.

Fjalët kyçe: Jennifer Selter, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble