Këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit sipas FBI-së – Lajmi.net
Këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit sipas FBI-së
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:47, 10 July 2018
Sipas FBI-së, janë disa shenja të zodiakut që janë më të predispozuara që të kthehen në kriminela se të tjerat. Më poshtë po ju listojmë ato, sipas shkallës së rrezikshmërisë.

1 Gaforrja

Kjo shenjë udhëheq në listë sipas numrit të kriminelëve, mirëpo më shpesh bëhet fjalë për njerëzit të cilët kanë bërë krime të rënda në çastet e çrregullimeve shpirtërore, nga rrëmbimet deri te vrasjet për hakmarrje dhe pasion.

2 Akrepi

Renditen në vendin e nëntë për nga numri i të burgosurve, megjithatë zënë vendin e dytë për shkak të peshës së krimit të cilin bëjnë. Udhëheqin bindshëm sipas numrit të vrasësve me pagesë po të krahasohen me shenjat e tjera të horoskopit.

3 Shigjetari

Janë kriminelët që renditen në vendin e tretë. Te kjo shenjë horoskopi përfshihen mashtruesit e shkathët të cilët rrallë herë i lëndojnë viktimat e tyre. Shenja më naive janë binjakët. Sipas Agjencisë së sigurimit ata janë më pak të rrezikshmit. Ata nuk marrin askënd aq seriozisht sa për ta vrarë apo lënduar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO