Këto janë rrugët më të mira në botë – Lajmi.net
Këto janë rrugët më të mira në botë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:02, 6 December 2017
Jo të gjithë ne e kemi fatin që të jetojmë në qytete të mbushur me turistë.

Por disa të tjerë e kanë fatin të jetojnë në rrugët më të bukura dhe të famshme në botë.

Më poshtë mund të shikoni disa nga to, transmeton Klan Kosova.

Fotografitë:


Fjalët kyçe: rrugët më të mira

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3