Këto janë rastet më të pabesueshme që kanë ndodhur në familje (Video) – Lajmi.net
Këto janë rastet më të pabesueshme që kanë ndodhur në familje (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 17:28, 4 March 2017
Është e pabesueshme se si në jetë mund të ndodhin kaq shumë koincidenca të sakta, për njerëzit që nuk janë takuar kurrë, por që janë binjakë.

Të mos e takosh vëllain tënd por të kesh plotësisht një karakter të njejtë, është e çuditshme, shkruan lajmi.net

Por, çudia nuk mbaron këtu. Dy vëllezërit binjakë, u martuan me gra të cilat kishin të njejtin emër. Pastaj, bënë fëmijë dhe të dy i lanë fëmijëve të njejtët emra, morën qen të njejtë dhe me emër të njejtë. Historia vazhdon edhe më thellë, në ngjajshmërinë e plotë.

Këta dy vëllezër u takuan pas shumë kohësh, dhe natyrisht, mbetën gojë hapur me gjithçka që i rrëfenin njëri tjetrit.

Nuk është vetëm kjo një histori e çuditshme. Të kesh një motër binjake e cila dallon nga ti plotësisht për nga ngjyra, karakteri, e çdo gjë tjetër, është gjithashtu rast një në një milion.

Më poshtë do të njiheni me rastet më të çuditshme të binjakëve në të gjitha kohërat. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Binjakë, Ngjajshmëri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper