Këto janë pompa të njohura burgu: Vetëm një e këtillë zëvendëson 10 të zakonshme (Video) – Lajmi.net
Këto janë pompa të njohura burgu: Vetëm një e këtillë zëvendëson 10 të zakonshme (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 11:37, 2 June 2018
Ekzistojnë disa variante të këtyre pompave – atë më të vështirën rrallëkush mund ta bëjë

Kanë marrë emrin pompa për shkak se mund të bëhen në qeli burgu, ku nuk ka vend për pompa të zakonshme.

Ekzistojnë disa variante të këtyre pompave – atë më të vështirën rrallëkush mund ta bëjë, ndërkaq ajo më e lehta është shumë më e vështirë se pompat e zakonshme.

Shikoni videon dhe provoni të bëni ndonjërën nga këto variante.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO