Këto janë pishinat luksoze nëpër botë – Lajmi.net
Këto janë pishinat luksoze nëpër botë
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 23:33, 14 July 2017
Imagjinoni diçka të mahnitshme.

Janë pishinat e ndërtuara mbi objekte të mëdha, ose në mjedise tjera natyrore..

Ju aty mund të kaloni momente ose edhe pushime të mrekullueshme.

Vetëm paramendoni se sa mirë do të ndjeheni kur notoni aq lartë duke qenë shumë afër me diellin

Këto vende i gjeni në Greqi, Itali, Maldive dhe Zvicër.

Fjalët kyçe: pishinat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball