Këto janë mbathjet më të reja të femrave (Foto+18) – Lajmi.net
Këto janë mbathjet më të reja të femrave (Foto+18)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:34, 21 April 2017
Shumë femra e kanë problem kur nga fustani dallohen të brendshmet e tyre

Kështu që për to mbase kjo është një zgjidhje.

Kompania amerikane ka offruar një seri të brendshme ngjitës, të cilat janë vlerësuar mjaft shumë.

Kompania Shibue Couture thotë se këto të brendshme janë shumë të rehatshme dhe garantojnë që nuk bien në sy. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mbathjet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2