Këto janë makinat më të pazakonshme në botë (Video) – Lajmi.net
Këto janë makinat më të pazakonshme në botë (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & TekFunKuriozitete 13:32, 7 January 2018
Vërtetë është mahnitëse shpikja e këtyre makinave të domosdoshme për punë dhe jetë.

Të gjitha përdoren për një qëllim të veçantë, për një punë që zëvendëson fuqinë e dhjetëra puntorëve, shkruan lajmi.net

E pabesushme është shpejtësia me të cilën punohet përmes këtyre makinave, gjithsesi, shikojeni videon më poshtë që të njiheni më detajisht me secilën prej tyre.

 /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Makina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool