Këto janë kafshët me fotogjene! – Lajmi.net
Këto janë kafshët me fotogjene!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:39, 5 February 2018
I doni kafshët?

Këto janë disa prej kafshëve të cilat sa herë u bëhet një fotografi, ato janë të gatshme të tregojnë dashurinë dhe lumturinë përmes buzëqeshjeve që i jepni për njerëz, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Kafshët gjithashtu mund të ndjejnë dhe shprehin emocione si frika, trishtimi, zemërimi, xhelozia dhe sikletet. Ata kanë marrë edhe një ndjenjë të humorit dhe aftësinë për të qeshur.

Këto janë disa prej kafshëve me fotogjene:

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO