Këto janë imazhet më të ëmbla të Argjentinës me të birin – Lajmi.net
Këto janë imazhet më të ëmbla të Argjentinës me të birin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:15, 4 July 2018
Argjentina Ramosaj kohëve të fundit është goxha aktive në projekte.

Për pak muaj ajo ka sjell tri projekte muzikore për fansat e saj të cilat u pritën mjaft mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar edhe këngën e radhës ku vjen në bashkëpunim me Dj Geek, xhirimet e të cilit kanë nisur.

Ndërkaq, para pak çastesh ajo publikoi dy fotografi nga pushimet e saj teksa po kalon momente të lumtura me të birin.

“Sveti Stefan, Montenegro”, është destinacioni i pushimeve që Ramosaj ka zgjedhur.

Bashkëpunimi i fundit me Seven Saraqin “Pa ty”, tashmë numëron afro katër milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

💘

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO