Këto janë fotot më të fuqishme që janë bërë ndonjëherë – Lajmi.net
Këto janë fotot më të fuqishme që janë bërë ndonjëherë
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 14:30, 19 April 2017
Secila prej këtyre fotove shpreh domethënie shumë të fuqishme, shkruan lajmi.net

Fotografi sa njëmijë fjalë, kështu është shprehja për atë se si duhet të jetë e realizuar fotografia.

Të kapësh momentin e duhur dhe atë të ngrish në kohë, derisa me to t’i tregosh botës një pjesë të historisë, është vërtetë prekëse dhe githashtu paraqet një profesion të guximshëm.

Fotot më poshtë janë po aq prekëse, sa do të ju bëjnë të qani. Shikoni videon më poshtë dhe na tregoni cila prej tyre ju flet më shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: foto domethënëse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals