Këto janë fjalët e Agnesa Vuthajt për ditëlindjen e motrës! – Lajmi.net
Këto janë fjalët e Agnesa Vuthajt për ditëlindjen e motrës!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:58, 14 June 2018
Agnesa Vuthaj është njëra nga femrat më atraktive në skenën shqiptare.

Jo më kot ajo është zgjedhur “Miss Kosova 2003”, epitet që vazhdon të zotërojë edhe në ditët e sotme, shkruan lajmi net.

Duke qenë se cilësohet një nga femrat më tërheqëse shqiptare, Vuthaj paska edhe një motër të bukur dhe të ngjajshme si ajo.

Me rastin e ditëlindjes, Agnesa zgjedh fjalët më të bukura për të uruar personin më të dashur, motrën e saj.

“Sot është një nga ditët më të bukura, data e lindjes së motrës sime, engjullit tim mbrojtës në rrugëtimin tim që nga fëmijëria e që vazhdon të më këshillojë dhe mbrojë cdo ditë!”, ka shkruar ajo në një nga postimet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO