Këto janë dy këngëtaret shqiptare që nuk i pëlqejnë Dafina Dautit (Video) – Lajmi.net
Këto janë dy këngëtaret shqiptare që nuk i pëlqejnë Dafina Dautit (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:02, 12 September 2017
Dafina Dauti është këngëtarja e radhës që ka qenë pjesë e emisionit ‘Mirage’ në rubrikën ‘Kë zgjedh?!’.

Në mesin e shumë pyetjeve dhe personazheve publike, ajo është pyetur edhe për dy këngëtare, të cilat janë të njohura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net

E përgjigja e saj ka qenë se nuk i pëlqen asnjërën prej dy kolegeve të saj.

Se cilat janë ato, kuptojeni në minutën 0:50 të videos./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dafina Dauti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy