Këto janë 3 llojet e femrave që nuk i thonë kurrë ‘jo’ seksit – Lajmi.net
Këto janë 3 llojet e femrave që nuk i thonë kurrë ‘jo’ seksit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:55, 10 January 2018
Ka disa femra, të cilat nuk i thonë kurrë “jo” seksit.

Ato përgjithësisht mund të klasifikohen në bazë të tipit të tyre, por edhe eksperiencave jetësore. Nëse jeni një mashkull në kërkim të një femre të etur për seks, më poshtë po ju njohim me 4 llojet e femrave që nuk do t’ju refuzojë kurrë. Varet se cilën preferoni e zgjidhni ju.

Femrat hakmarrëse

Ko është femër, e cila është duke e marrë veten pas divorcit dhe është emocionalisht jostabile

E moshuara

Kjo është femër e moshuar, e cila me siguri ka qenë e martuar. Ky tip femre i do paratë, ndërkaq del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çka do.

Hulumtuesja e seksit

Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vet dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtje të studentes./e.e

Fjalët kyçe: Femrat, llojet, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper