Këto janë 10 pozicionet që e bëjnë femrën tuaj të arrijë shpejt në orgazëm – Lajmi.net
Këto janë 10 pozicionet që e bëjnë femrën tuaj të arrijë shpejt në orgazëm
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:06, 3 November 2017
Disa meshkuj mendojnë në mënyrë pesimiste kur vjen puna për ta kënaqur seksualisht femrën e tyre.

Meshkuj të tjerë mendojnë se janë të aftë ta kënaqin atë pasi dinë disa pozicione dhe teknika kyçe.

Me praktikimin e pozicioneve të mëposhtme, pasiguritë do të zhduken pasi nëse “loja” luhet në mënyrën e duhur, rezultatet do të jenë të mahnitshme.

Mos i harroni këto pozicione, pasi jo vetëm duhen mësuar teorikisht por edhe duhen zbatuar në praktikë.

Stilet e ilustruara më poshtë:

Stili i qenit

Qeni gjuetar

Freskuesja

Shatërvani magjik

Sfinksi

Kaubojsja

Rrezet X

Engjëlli i mbështjellë

Nirvana

Rrëshqitja.

Fjalët kyçe: Femrat, Orgazma, Pozita, Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble