Këto janë 10 fjalit magjike që çmendin një femër – Lajmi.net
Këto janë 10 fjalit magjike që çmendin një femër
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:45, 16 April 2017
Kini kujdes vetëm që fjalët të dalin nga zemra, patjetër duhet të ndiejë që është duke ju pëlqyer shumë.

E dimë që kur bëjmë komplimente duhet të jemi të kujdesshëm, sepse femrat shpesh i interpretojnë pak më ndryshe fjalët e partnerit të vet.

Megjithatë, ekzistojnë fjalë të cilat secila femër dëshiron t’i dëgjojë. Dhe nuk ka shanse që t’i interpretojë gabimisht. Është me rëndësi që të jeni vërtet të sinqertë.

1. Po dukesh fantastike! (shtoni: si gjithmonë)

2. Ti je femra e parë (e vërteta) në jetën time!

3. Je e shkëlqyeshme në krevat!

4. Do të jesh nënë e shkëlqyeshme. (apo je nënë e shkëlqyeshme)

5. A do ta kalosh jetën me mua?

6. Çka mendon ti për këtë? (pyeteni çfarë mendimi ka dhe do të jetë e lumtur)

7. Ti je mikja ime më e dashur.

8. Jam i lumtur që të kam ty.

9. Ti më njeh më mirë se kushdo tjetër.

10. Të dua!

Fjalët kyçe: Femra, Fjalët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy