Këto ishin pikët e gjyqtarëve për meçin Krasniqi – Abraham – Lajmi.net
Këto ishin pikët e gjyqtarëve për meçin Krasniqi – Abraham
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 0:04, 23 April 2017
Haxhi Krasniqi lëshoi një tjetër mundësi të artë për të luftuar për titull kampion bote në WBO në kategorinë super të mesme.

Boksieri nga Kosova, është mposhtur ‘King’ Arthur Abrahm, me vendim të gjyqtarëve.

Të tre gjyqtarët me më shumë pikë e vlerësuan boksierin 37 vjeçar, që është tre herë kampion bote, titull të cilin po ashtu ka arritur ta mbrojë 10 herë./Lajmi.net/

Pikët e gjyqtarëve në meçin Abraham – Krasniqi:

118 110

115 114

117 110

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO