Këto imazhe të ‘Zejnepit’ nuk i keni parë asnjëherë, shfaqet mjaft tërheqëse (Foto) – Lajmi.net
Këto imazhe të ‘Zejnepit’ nuk i keni parë asnjëherë, shfaqet mjaft tërheqëse (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:01, 17 July 2017
Aktorja turke Hazal Filiz Küçükköse për publikun shqiptar njihet nga seriali 'Karasevda' me emrin Zejnep.

Ajo veçohet për stilin e saj dhe thjeshtësinë që ka ndërsa duke qenë aktive në rrjete sociale publikon shpesh foto për t’i mbajtur sa më afër vetes ndjekësit që në numër janë të shumtë, shkruan lajmi.net

E këto janë disa nga fotot në të cilat ajo shfaqet shumë tërheqëse ndërsa së fundmi ka pozuar edhe për njërën nga revistat e njohura turke, si nuse./Lajmi.net/

 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble