Këto gjëra do të ju ndryshojnë jetën (Video) – Lajmi.net
Këto gjëra do të ju ndryshojnë jetën (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 15:31, 13 March 2017
Kur të zbuloni se çfarë janë këto gjëra, do t'i përdorni për çdo ditë të jetës suaj.

Për shembull, në mikrovalë ju mund të vendosni më shumë se një enë, dhe në videon më poshtë do të gjeni mënyrën e duhur si ta bëni këtë gjë, transmeton lajmi.net

Ose, kur të shikoni film, ju mund ta vendosni pamjen në ekranin e laptopit tuaj ashtu siç rrini, përmes tasteve të caktuara.

Përveç këtyre, ju e dini sa “vuajnë” njerëzit për t’i pasur dhëmbët e bardhë. Do të kuptoni se çfarë duhet të bëni që ta arrini qëllimin tuaj.

Shikoni videon më poshtë dhe do të shihni dhjetë gjërat që ju nevojiten patjetër në jetën tuaj të përditshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals