Këto forma shumë interesante të çokollatave mund t’i bëni të gjithë (Video) – Lajmi.net
Këto forma shumë interesante të çokollatave mund t’i bëni të gjithë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 16:12, 27 March 2017
Çokollata është e shijshme dhe nuk mund t’i rezistojnë njerëzit edhe nëse nuk është përgatitur në ndonjë formë interesante. Por, ajo bëhet edhe më tërheqëse nga format që mund t’i japim, shkruan lajmi.net

Mënyra e përgatitjes së saj jep shumë mundësi në dhënien e formave të ndryshme, ndonjëherë me përdorimin e formave të gatshme e ndonjëherë në mënyra shumë të thjeshta pa shumë mundime, ajo merr formë t veçantë.

Në videot e mëposhtme keni recetën si dhe forma të shumta të përgatitjes së çokollatës, nga e cila mund të nxirret një desert tejet i veçantë.

Për ditë të rëndësishme, çokollata në njërën nga këto forma nuk duhet të mungojë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çokollata

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble