Këto çifte dëshmuan se dashuria e vërtetë zgjat përgjithmonë – Lajmi.net
Këto çifte dëshmuan se dashuria e vërtetë zgjat përgjithmonë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:14, 26 January 2018
Nuk ka asgjë më të bukur dhe më prekëse sesa të dashuruarit që mund t’i mbajnë ndjenjat e tyre gjallë për vite të tëra.

Këta të moshuar ishin të rinj kur u dashuruan në njëri-tjetrin, por dashuria e tyre nuk ndryshoi edhe pas kalimit të shumë viteve.

Në fotografitë më poshtë, do të mund t’i shihni disa çifte shembuj, të cilët rikrijuan fotografitë e njëjta si në moshë të re, transmeton Gazeta Express.

Ata janë të lumtur ende, pavarësisht se kanë kaluar shumë vite.

Vang Deyi dhe Cao Yuehua u martuan 70 vjet më parë

Puthja pasionante edhe pas 60 vitesh

Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë. Si për shembull, ky çift është gati për aventura edhe pas 40 vitesh

Chevroleti dhe një shembull më shumë i dashurisë së përhershme

Të sinqertë dhe pozitivë gjithmonë

Sikur 60 vitet e fundit nuk kanë ekzistuar

Ky çift veshi rrobat e njëjta në 45 vjetorin e martesës

Ky çift shkoi përsëri në muaj të mjaltit pas 30 vitesh

1970 dhe 2010

Kjo grua ruajti fustanin e martesës për 60 vite

Mbretëresha Elizabetë II dhe Princi Filip ndajnë të njëjtën buzëqeshje si para 60 viteve

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO