Këtë nuk e keni pritur, Enca bleu edhe disa lopë (Foto) – Lajmi.net
Këtë nuk e keni pritur, Enca bleu edhe disa lopë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:55, 20 March 2017
Enca Haxhia çfarëdo që bën arrinë gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Përmes disa postimeve që ajo kishte bërë dje në rrjete sociale, bëri të ditur se kishte shkuar tek shtëpia  e saj e re, shkruan lajmi.net.

Por, përveç shtëpisë Enca tha se ka blerë edhe disa lopë, të cilave u bënte video në Snapchat.

Këngëtarja duket se ka vendosur t’i kthehet fshatit dhe të largohet nga monotonia e përditshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Enca

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels