Këtë lojë duhet ta luajnë nusja me dhëndrrin në të gjitha dasmat (Video) – Lajmi.net
Këtë lojë duhet ta luajnë nusja me dhëndrrin në të gjitha dasmat (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFamiljaFunLifestyle 10:02, 11 July 2017
Nuk ka asgjë më argëtuese se sa një lojë e tillë në ditën e dasmës.

Kjo lojë argëtuese është duke u bërë trend në secilën dasmë, shkruan lajmi.net

Gjithsesi që ia vlen, ngase siç do ta shihni në videon më poshtë, ka kënaqur të gjithë të pranishmit, ndërkaq pyetjet provokative veçse  kanë rritur edhe më shumë lumturinë mes çiftit.

Por, sa janë përgjigjet e njejta, sa pajtohen ata në këto gjëra?

Me shpinë të kthyer nga njëri tjetri, ata janë përgjigjur duke e shprehur mendimin e tyre në të shumtat pyetje që u janë bërë.

Shikojeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO