Këtë gjest të Mourinhos, s’do të dëshirojë ta shikojë asnjë tifoz i Chelseat (VIDEO) – Lajmi.net
Këtë gjest të Mourinhos, s’do të dëshirojë ta shikojë asnjë tifoz i Chelseat (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:09, 16 April 2017
Jose Mourinho ka treguar përkushtimin ndaj Manchester United, me një veprim pas sfidës me Chelsean.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Jose Mourinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master