Këtë gjë e bën Stresi para çdo koncerti (Foto) – Lajmi.net
Këtë gjë e bën Stresi para çdo koncerti (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:57, 12 August 2017
Reperi nga Shqipëria, Stresi është shumë i dashur për publikun dhe shumë i kërkuar.

Reperi dje ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Më fal 2” dhe menjëherë nis koncertet për promovimin e këngës, shkruan lajmi.net.

Në një foto të cilën ai e publikoi në rrjete sociale, Stresi shihet me mikrofon në dorë duke iu lutur Zotit.

“Para se te performojm Zoti mbi re pastaj jemi neeee” janë fjalët e reperit sipër fotos. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Stresi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown