Këta qen presin t’ju thirret emri që të shkojnë për ushqim (Video) – Lajmi.net
Këta qen presin t’ju thirret emri që të shkojnë për ushqim (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:25, 13 March 2017
Të kesh fëmijë është gjëja më e mirë dhe më e keqe në botë në të njejtën kohë, transmeton lajmi.net

Bashkë me kënaqësinë dhe ngrohtësinë që ofrojnë ata, rritet edhe stresi.

Për të larguar deri në një masë këtë gjë, shumë njerëz thonë se është më mirë të kenë një qen se sa një fëmijë. Duke u bazuar në video, qentë presin me durim thirrjen e emrit të tyre para se të hanë drekën.

A do të ishin fëmijët kaq durimtar? Askush nuk e di!

Shakaja për diferencën mes qenit dhe fëmijës nuk është shumë larg nga realiteti. Qentë dëgjojnë, fëmijët nganjëherë nuk e bëjnë… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: qen, Ushqim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown