Këta janë mbretërit e Snapchat (Foto) – Lajmi.net
Këta janë mbretërit e Snapchat (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunRrjetet Sociale 16:11, 26 August 2017
Qentë janë mbretërit e Snapchat’it.

Në vend se të brengosen për popullaritetin apo gjithçka tjetër, ata kalojnë kohën duke u kënaqur vet ose duke u munduar të kënaqin me çdo kusht pronarët e tyre, transmeton lajmi.net

Pavarësisht sa mundohen t’i ikin konfrontimeve fizike, snapchat ka arritur që t’i bëjë të pavdekshme sjelljet e tyre.

Shikoni imazhet më poshtë dhe mos harroni të tregoni se cila është e preferuara juaj. /Lajmi.net/

Dog-snapchatsDog SnapchatDog SnapchatDog SnapchatDog SnapchatDog-snapchatsDog SnapchatDog-snapchatsDog-snapchatsDog-snapchats

Fjalët kyçe: mbreterit, Snapchat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3