Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Trepçës ’89 në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Trepçës ’89 në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 17:29, 14 May 2017
Kampioni i ri i Kosovës, Trepça ’89 ka mësuar disa nga kundërshtarët e mundshëm në garat evropiane.

Pasi që u shpallen zyrtarisht kampionë të Kosovës dhe pas sigurimit të së drejtës për të luajtur në kualifikimet për Ligën e Kampionëve, Trepça ’89 mbetet në pritje të kundërshtarit me të cilin do të përballet në raundin e parë kualifikues drejt Ligës së Kampionëve.

Skuadrat me të cilat mund të ndeshet Trepça ‘89 janë këto:

The NewSaints (Uells)

Linfield (Irlandë Veriore)

Vikingur Gota (Islandë)

FC SantaColoma (Andorrë)

Hibernians FC (Maltë)

FCI Tallinn (Estoni)

Kampioni i Ligës së Gjibraltarit(nuk dihet ende)

Kampioni i Ligës së Armenisë (nuk dihet ende)

Kampioni i Ligës së SanMarinos (nuk dihet ende)

Shorti për raundin e parë mbahet më 19 qershor.

Ndeshjet e para luhen më27/28qershor, derisa ndeshjet kthyese më 4/5 korrik.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Trepça 89

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool