Këta janë katër laptopët më të mirë në treg në bazë të performancave dhe çmimit të tyre (Foto) – Lajmi.net
Këta janë katër laptopët më të mirë në treg në bazë të performancave dhe çmimit të tyre (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:59, 21 April 2017
Blerja e një laptopi sigurisht kushton dhe duhet kursyer para për të blerë një të tillë

Është e vërtetë se në botën kompjuterike me shumë para ju bleni një kompjuter më të mirë, por ju duhet t’a shikoni se për çfarë ju nevojitet, shkruan Business Inisder, trasnmeton lajmi.net.

Nuk keni arsye të madhe që të shpenzoni shumë para për një laptop. Pra, nëse kërkoni një laptop të mirë për përdorim të vazhdueshëm, ne po ju japim katër të tillë. /Lajmi.net/

the-ultra-portable

$189.56

$264.99

$469.99

$549.99

Fjalët kyçe: Accer, Asus, Laptop

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan