Këta janë gjeneratorët më të mirë në botë për vitin 2017 (Video) – Lajmi.net
Këta janë gjeneratorët më të mirë në botë për vitin 2017 (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:06, 17 July 2017
Zgjedhja është renditur sipas efikasitetit të karburantit, prodhimit të energjisë dhe vet funksionimit të tyre, shkruan lajmi.net

Gjeneratorët portativ janë perfekt për një ditë kampingu, ose çfarëdo aventure tjetër për të cilën shkoni jashtë.

Nuk bëjnë zhurmë, prandaj nuk duhet të brengoseni nëse mund të bëni gjumë ose jo.

Në videon më poshtë do të mund të njiheni detajisht se cilët gjeneratorë hynë në listën e dhjetë gjeneratorëve portativ më të mirë në botë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gjenerator portativ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3