Këta janë fustanat më të shëmtuar të martesës (Video) – Lajmi.net
Këta janë fustanat më të shëmtuar të martesës (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:40, 18 April 2017
Kur vjen koha për të zgjedhur fustanin e martesës, është shumë me rëndësi të zgjedhet dizajni i duhur, në mënyrë që të shkëlqeni në të, shkruan lajmi.net

Por, jo të gjitha gratë dinë të zgjedhin fustan siç duhet, ose të paktën, mund të themi se nuk kanë shije në të.

TheTalko ka zgjedhur top listën e dhjetë fustanave më të shëmtuar që kanë veshur ndonjëherë nuset.

Shikoni videon më poshtë dhe do të kuptoni si janë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion