Këta janë fituesit e “Zambaku i Prizrenit 2017” (Foto/Video) – Lajmi.net
Këta janë fituesit e “Zambaku i Prizrenit 2017” (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteMusicShowBiz 21:39, 25 September 2017
Mbrëmë në qytetin e bukur të Prizrenit, është mbajtur festivali i përvjetshëm “Zambaku i Prizrenit”.

E sa u përket fitueseve, këtë vit ishin dy, shkruan lajmi.net

Andi Qerreti dhe Verona Kastrati janë ata që triumfuan duke marrë çmimin e parë.

Përpos kësaj fitore, dyshja fituan edhe një tjetër çmim që është shumë me rëndësi, e që është çmimi i publikut.

Më poshtë keni një pjesë nga interpretimi i tyre./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: andi, Verona, Zambaku i Prizrenit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals