Këta janë emrat e disa prej kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së – Lajmi.net
Këta janë emrat e disa prej kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 0:36, 20 May 2017
Partitë politike tashmë i kanë dorëzuar në KQZ listat me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Telegrafi ka siguruar disa nga emrat e kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së.

Behgjet Pacolli, Labinot Tahiri, Korab Sejdiu, Agim Bahtiri, Albulena Reshitaj, Vesel Makolli, Sami Borovcietj.

Vlen të theksohet se AKR ka hyrë në koalicion parazgjedhor me LDK-në dhe Alternativën.

Fjalët kyçe: AKR

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball