Këta janë 10 smartfonët më të mirë të këtij viti, lista nuk është siç e mendoni ju (Video) – Lajmi.net
Këta janë 10 smartfonët më të mirë të këtij viti, lista nuk është siç e mendoni ju (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:00, 10 July 2018
Kush prodhon smartfonët më të mirë? iPhone apo Samsung? Kjo është një garë përveç globale ndërmjet gjigantëve të prodhimit edhe ndërmjet njerëzve të thjeshtë që janë përdorues të njërës ose tjetrës kompani.

Çdo vit, kompanitë për prodhimin e smartfonëve, iPhone, Samsung, por edhe Huawei, Sony e të tjerë, prodhojnë smartfonë me teknologji të avancuar për të garuar në treg me njëra-tjetrën, transmeton Lajmi.net

Sigurisht, me avancimin e teknologjisë edhe çmimet e smartfonëve rriten, por përveç kësaj rritet edhe kualiteti, shpejtësia, hapësira dhe të gjitha performancat e tyre.

Në vitin 2018 në tregun e smartfonëve ka pasur risi të mëdha nga pothuajse të gjithë prodhuesit e tyre, dhe kështu Tech-ET ka përgatitur një video nëpërmjet të cilës pas analizave të performancave të secilit smartfon veç e veç kanë arritur të bëjnë një radhitje të tyre.

Në videon e mëposhtme ju mund të shihni se cili është smartfoni më i mirë i këtij viti./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO